Перезаквашування

Всі закваски VIVO можна перезаквашувати. Суть методу полягає в тому, що при приготуванні замість закваски з флакона використовується вже готовий кисломолочний продукт з розрахунку 3 столових ложки на 1 літр молока. Для перезаквашування може бути використаний тільки той кисломолочний продукт, який приготували на заквасці з флакона. Такий продукт призначений для вживання в їжу, його не можна перезаквашувати вдруге.
Продукт придатний для перезаквашування протягом 5 діб.

Вкрай важливо запобігти попаданню у продукт для перезаквашування сторонніх бактерій.

Якщо ви використовуєте йогуртницю – можна залишити одну баночку для перезаквашування.

Якщо ви готуєте в банці або каструлі – відразу після приготування відкладіть частину продукту в окрему ємність, попередньо оброблену окропом.

 
Вибір молока
Від якості молока безпосередньо залежить смак і консистенція готового продукту. Рекомендуємо використовувати тільки якісне молоко, дотримуючись наших рекомендацій.
Яке молоко обрати
гарантія якості vivo
Якщо у вас щось не вийшло – не хвилюйтеся. Програма гарантії VIVO компенсує вам 2-кратну вартість використаного молока і закваски. А наші фахівці допоможуть розібратися в причині невдачі і зроблять все можливе, що б наступного разу у вас вийшов чудовий продукт. За програмою гарантії VIVO звертайтеся за тел.: 0 (800) 216 216 або натисніть тут