Приготування кефіру
Дивитися відеоінструкцію: приготування кефіру.
Як приготувати домашній кефір

Для приготування кефіру використовуйте закваску Кефір VIVO. На відміну від йогурту, кефір сквашується при більш низькій температурі. Оптимальна температура для сквашування кефіру: 22-30 °С.

Тому кефір можна готувати при кімнатній температурі, за умови якщо вона не нижче + 22 °C. Чим вища температура сквашування, тим швидше готується кефір. При кімнатній температурі (22–24 °С) кефір буде готовий через 20-24 години.

Також кефір можна готувати в мультиварці або йогуртниці, що має режим «кефір» або безпосередній вибір температури. Використовуйте закваску Кефір VIVO. Рекомендуємо сквашувати кефір при температурі 30 °С протягом 10-12 годин. В іншому процес приготування кефіру нічим не відрізняється від приготування йогурту в йогуртниці або в мультиварці.

Приготування:

1 Підготуйте молоко.
Якщо ви використовуєте домашнє (сире) молоко або пастеризоване молоко – перед застосуванням його слід прокип'ятити і дати охолонути до кімнатної температури. Ультрапастеризоване молоко не потребує кип'ятіння. Перед внесенням закваски переконайтеся, що молоко не гаряче (не більше + 32 °С)!

2 Додайте закваску Кефір VIVO в молоко.
Ретельно перемішайте. Одного флакона достатньо для сквашування до 3 літрів молока. Ви можете готувати кефір в оригінальній упаковці молока (це зручно – не потрібно мити посуд) або перелити молоко в інший посуд для сквашування (посуд повинен бути чистим, рекомендується обробити його окропом).

3 Сквашування.
Залиште суміш для сквашування в теплому місці без протягів. Можна залишити молоко з закваскою в шафі або у вимкненій духовці. У холодну пору року можна залишити суміш біля батареї. Температура суміші не повинна бути нижче 22 °С. Час ферментації кефіру – 20-24 години.

4 Перевірте результат.
Після закінчення часу ферментації переконайтеся, що продукт став густим. Якщо ні – почекайте ще 1-2 години і перевірте знову.

5 Охолодження, дозрівання, зберігання.
Загустілий продукт потрібно ретельно перемішати (збовтати) і поставити в холодильник для охолодження і дозрівання. Повний смак розкривається в процесі дозрівання в холодильнику протягом доби, але ви можете вживати продукт відразу ж після охолодження. Термін зберігання готового кефіру – до 5 діб.

 
Вибір молока
Від якості молока безпосередньо залежить смак і консистенція готового продукту. Рекомендуємо використовувати тільки якісне молоко, дотримуючись наших рекомендацій.
Яке молоко обрати
гарантія якості vivo
Якщо у вас щось не вийшло – не хвилюйтеся. Програма гарантії VIVO компенсує вам 2-кратну вартість використаного молока і закваски. А наші фахівці допоможуть розібратися в причині невдачі і зроблять все можливе, що б наступного разу у вас вийшов чудовий продукт. За програмою гарантії VIVO звертайтеся за тел.: 0 (800) 216 216 или натисніть тут.