• (дзвінки з усіх телефонів України безкоштовні)
 • 0 (800) ‎216-216
Як застосовують закваски VIVO?

Бактеріальні закваски застосовують для домашнього приготування кисломолочних продуктів. Домашні кисломолочні продукти, виготовлені з використанням закваски VIVO, мають ряд лікувально-профілактичних властивостей і низку переваг перед «магазинними» йогуртами.

Крім того, деякі закваски застосовують без заквашування, в якості пробіотика.

Навіщо застосовують закваски VIVO?

Кисломолочні продукти, виготовлені за допомогою заквасок VIVO, застосовують:

 • як альтернативу «магазинним» йогуртам, сиру, сметані в щоденному харчуванні;
 • як найбільш фізіологічний (природний) і ефективний засіб відновлення і підтримки мікрофлори, при дисбактеріозах і дисбіозах;
 • для мінімізації негативного впливу на здоров'я антибіотиків і хіміопрепаратів під час і після їх застосування;
 • в якості кисломолочного прикорму дітям від 6 місяців;
 • для підтримки імунітету;
 • в дієтичному харчуванні.

 

У чистому вигляді закваски застосовують як пробіотики, для відновлення і підтримки мікрофлори, при дисбактеріозах, на фоні і після курсу прийому антибіотиків або хіміотерапії.

Як застосовують закваски VIVO в дитячому харчуванні?
 • гарантована свіжість продукту;
 • відсутність консервантів, ароматизаторів, барвників, стабілізаторів;
 • кисломолочні продукти – джерело незамінних для організму поживних речовин в легкій для засвоєння формі.

 

Ці чинники зумовили величезну популярність застосування заквасок VIVO в якості прикорму дітям і дитячого харчування. Для початку, в якості прикорму, рекомендується використовувати закваску Біфівіт. Він володіє дуже ніжним смаком та консистенцією, тому дуже подобається малюкам. Після того, як дитина звикне до Біфівіту, можка вводити й інші кисломолочні продукти на основі заквасок, а саме Йогурт, Сир кисломолочний, Імуновіт. З часом, Біфівіт можна замінити на Пробіо Йогурт та додати в раціон всі інші продукти з лінійки заквасок VIVO. При введенні кисломолочного прикорму дітям молодше 1 року, рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Закваски VIVO в кисломолочних дієтах.

Існує безліч дієт, заснованих на вживанні кисломолочних продуктів. В ідеалі дієту повинен призначати лікар-дієтолог, враховуючи індивідуальні особливості вашого організму і поставлену лікувально-профілактичну мету.

 

Тому ми утримуємося від публікації на нашому сайті будь-яких дієт. Їх з легкістю можна знайти в інтернеті за допомогою будь-якого пошуковика. Яку б кисломолочну дієту ви не обрали, використання домашніх продуктів VIVO замість «магазинних» принесе набагато більшу користь:

 • кисломолочні продукти, виготовлені з заквасок VIVO по-справжньому свіжі і «живі»;
 • не містять барвників, консервантів, стабілізаторів;
 • не містять цукру, цукрозамінників, рослинних жирів.
Як застосовують закваски VIVO без заквашування?

Бактеріальні закваски містять корисні живі бактерії, які входять до складу нормальної мікрофлори людини. Таким чином, кисломолочні продукти і безпосередньо сама закваска є пробіотиками, які з високою ефективністю використовуються для відновлення мікрофлори кишківника, при вживанні антибіотиків, при ГРВІ і застуді, для стимуляції імунної системи, при гастритах і інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Кращими для вживання в чистому вигляді є такі продукти: Ацидолакт, Сімбілакт і Йогурт.

 

Додайте воду в флакон і збовтайте. Приймайте по 1 флакону 1-2 рази на день безпосередньо після їжі протягом 1-3 тижнів. Для максимального ефекту бажано поєднувати прийом чистої закваски із вживанням домашніх кисломолочних продуктів.

Чи безпечні закваски VIVO?

За понад 12 років роботи нашої компанії був проданий не один мільйон флаконів заквасок. При цьому не було зареєстровано жодного випадку харчових отруєнь або інших шкідливих впливів на здоров'я, пов'язаних із застосуванням заквасок VIVO. Цей факт підтверджує високу безпеку заквасок VIVO.

 

Однак, ми б не хотіли, щоб ця інформація привела до зниження обережності при приготуванні заквасок. Обов'язково кип'ятіть домашнє і пастеризоване молоко перед приготуванням, стежте за чистотою посуду, в якому готується закваска. Також слід врахувати можливість індивідуальної непереносимості молочних і кисломолочних продуктів.

Чи є сертифікати, що підтверджують безпеку заквасок VIVO?

Так. Є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України.

Які терміни і умови зберігання заквасок VIVO?

Закваски VIVO мають такі строки зберігання:

У холодильнику (при температурі + 2 .. + 6) – 12 місяців.

Хочемо зазначити, що багаторічні спостереження показали високу стійкість заквасок до відхилень температури при зберіганні і транспортуванні.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКТИ VIVO
асортимент Заквасок
Замовте закваски VIVO
з доставкою по всій Україні
Натисніть тут
асортимент пробіотиків
Підберіть пробіотик, який
підходить саме Вам
Натисніть тут
про закваски
Дізнайтеся більше про користь
живих заквасок VIVO
Натисніть тут
Всі закваски VIVO ви можете придбати в нашому фірмовому магазині.
Контакти магазину:
Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, оф. 102.
(044) 581-00-00