• (дзвінки з усіх телефонів України безкоштовні)
  • 0 (800) ‎216-216
Шановні Покупці!

Просимо звернути Вашу увагу, що у відповідності до чинного ЗУ «Про захист прав споживачів» Ви маєте право повернути чи обміняти Товар, придбаний через наш Інтернет сайт на умовах, викладених нижче.
Гарантійний термін для йогуртниць складає 12 місяців з дати передачі даного Товару споживачеві, термін придатності сухих бактеріальних заквасок складає 12 місяців з дати виготовлення відповідної партії Товару.
У випадку, якщо Товар у вигляді йогуртниць не задовольнив Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути Вами використаний за призначенням – Ви маєте право протягом 14 (чотирнадцяти) днів обміняти або повернути такий Товар Продавцеві. Право на обмін та повернення такого Товару провадиться, якщо Товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.

Просимо звернути Вашу увагу, що обмін та повернення Товару належної якості у відповідності до чинного законодавства до харчових продуктів (в тому числі, бактеріальних заквасок) не застосовується.

У разі виявлення Вами протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару Ви маєте право за своїм вибором вимагати від Продавця:

1) безоплатного усунення недоліків. Здійснюється протягом гарантійного терміну, встановленого Виробником Товару. Гарантійний ремонт здійснюється при наявності гарантійного талону, документу, що підтверджує оплату Товару, збереження всіх плом на товарі. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додані до товару при його продажі. Гарантійний талон перебуває в комплекті з побутовим пристроєм.
Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:

  • порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документаціях (інструкції);
  • дій третіх осіб;
  • ремонт або внесення несанкціонованих виробником конструктивних або схемотехнічних змін;
  • відхилень норм мереж живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж;
  • неправильної установки й підключення виробу.

2) вимагати повернення сплаченої за Товар грошової суми. У такому разі гроші, сплачені за товар, повертаються Покупцеві у день висунення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

3) вимагати заміни Товару на Товар належної якості. Заміна на товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) належної якості проводиться протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, якщо інше не визначено Сторонами. У такому разі перерахунок вартості Товару не здійснюється.

Вимоги споживача розглядаються після пред’явлення споживачем розрахункового документа, а щодо товарів, на які встановлено гарантійний строк, – технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу.

Просимо звернути Вашу увагу,що у разі придбання Вами непридатних бактеріальних заквасок – Продавець зобов’язується замінити їх протягом 3-х календарних днів на придатні до споживання закваски, або повернути споживачеві сплачені ним кошти.
У такому разі гроші, сплачені за товар, повертаються Покупцеві у день висунення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернути гроші у день висунення вимоги – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
Дане положення діє з врахуванням розділу «Гарантії» нашого Інтернет сайту.

Претензії щодо якості Товару, його повернення чи обміну приймаються за адресою:
Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, оф. 102. (вул. Марини Раскової), або за
тел.: (044) 581-00-00, 0 800 216-216
vivo.ua.info@gmail.com
Витрати на обмін та повернення Товару неналежної якості покладаються на Продавця.

Всі закваски VIVO ви можете придбати в нашому фірмовому магазині.
Контакти магазину:
Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, оф. 102.
(044) 581-00-00