приготування у каструлі

Дивитися відеоінструкцію: приготування кисломолочних продуктів у каструлі.

Як приготувати йогурт і інші кисломолочні продукти у каструлі?
Цей спосіб підходить для приготування всіх заквасок VIVO, крім Кефіру.
Весь посуд, який буде контактувати з молоком, повинен бути чистим.
Його слід обробити окропом.

Для приготування вам знадобиться:

Закваска (1 флаконом можна заквасити від 1 до 3 літрів молока)
Молоко (коров'яче, козяче або соєве)
Звичайна каструля і великий рушник або ковдра. Якщо є йогуртниця або мультиварка з режимом "йогурт", їх можна застосувати для приготування.

1 Підготуйте молоко.
Якщо ви використовуєте домашнє (сире) молоко або пастеризоване молоко – перед застосуванням його слід прокип'ятити. Ультрапастеризоване молоко кип’ятити не потрібно. Доведіть температуру молока до + 37 .. + 40 °С. Молоко повинно бути тепліше температури тіла, але не гаряче. Можна використовувати харчовий термометр для контролю температури.

2 Додайте закваску.
Переконайтеся, що молоко не гаряче (не більше + 42 ° С). Наповніть флакон із закваскою молоком приблизно на половину, закрийте його ковпачком, збовтайте до повного розчинення закваски. Влийте розчинену закваску в молоко, ретельно перемішайте.

3 Залиште для сквашування.
Ви можете перелити суміш в посуд для сквашування (банку, контейнер ...) або сквашувати безпосередньо в каструлі. Ретельно загорніть ємність з сумішшю у великий рушник або ковдру, щоб зберегти тепло. Залиште суміш сквашуватися у теплому місці без потоків холодного повітря. Час сквашування – 6-8 годин або протягом ночі. Соєве молоко вимагає більше часу на ферментацію.

4 Перевірте готовність.
Після закінчення часу сквашування переконайтеся, що продукт став густим. Якщо ні – продовжуйте ферментацію ще 1-2 години і перевірте знову.

5 Охолодження, дозрівання, зберігання.
Готовий продукт слід поставити до холодильнику. Повний смак розкривається в процесі дозрівання в холодильнику протягом доби, але ви можете вживати продукт відразу після охолодження. Термін зберігання готового йогурту – до 5 діб. За бажанням ви можете додати фрукти, горіхи, мед, пластівці або цукор безпосередньо перед вживанням. Смачного!

 
Вибір молока
Від якості молока безпосередньо залежить смак і консистенція готового продукту. Рекомендуємо використовувати тільки якісне молоко, дотримуючись наших рекомендацій.
Яке молоко обрати
гарантія якості vivo
Якщо у вас щось не вийшло – не хвилюйтеся. Програма гарантії VIVO компенсує вам 2-кратну вартість використаного молока і закваски. А наші фахівці допоможуть розібратися в причині невдачі і зроблять все можливе, щоб наступного разу у вас вийшов чудовий продукт. За програмою гарантії VIVO звертайтеся за тел.: 0 (800) 216 216 або натисніть тут.