Приготування в мультиварці
Дивитися відеоінструкцію:
Приготування кисломолочних продуктів в мультиварці.
Цей спосіб підходить для приготування всіх заквасок VIVO, окрім Кефіру.
Весь посуд, який буде контактувати з молоком, має бути чистим.
Його слід обробити окропом.

Для приготування вам знадобиться:

Закваска (1 флаконом можна заквасити від 1 до 3 літрів молока);
Молоко (коров'яче, козяче або соєве);
Мультиварка з режимом “йогурт” або “40 °С”. Якщо немає мультиварки, готувати можна в йогуртниці або в звичайній каструлі.

ПРИГОТУВАННЯ:

1 Підготувати молоко.
Якщо ви використовуєте домашнє (сире) молоко або пастеризоване молоко – перед застосуванням його слід прокип'ятити. Ультрапастеризоване молоко не потребує кип'ятіння. Молоко не повинно бути занадто холодним (не холодніше кімнатної температури) і не дуже гарячим.

2 Додайте закваску.
Переконайтеся що молоко не гаряче (не більше + 42 °С). Наповніть флакон з закваскою молоком приблизно наполовину, закрийте його ковпачком, збовтайте до повного розчинення закваски. Влийте розчинену закваску в молоко, ретельно перемішайте. Заквашувати можна безпосередньо в чаші мультиварки, або в порційних баночках, поміщених в чашу мультиварки, наповнену водою (див. ілюстрацію).

3 Сквашування в мультиварці.
Встановіть режим приготування «йогурт» або + 40 градусів, час приготування – 8 годин. Соєве молоко вимагає більшого часу на сквашування.

4 Перевірте готовність.
Після закінчення часу сквашування переконайтеся, що продукт став густим. Якщо ні – продовжіть ферментацію ще 1-2 години і перевірте знову.

5 Охолодження, дозрівання, зберігання.
Готовий продукт слід охолодити в холодильнику. Повний смак розкривається в процесі дозрівання в холодильнику протягом доби, але ви можете вживати продукт відразу після охолодження. Термін зберігання готового йогурту – до 5 діб. За бажанням ви можете додати фрукти, горіхи, мед, пластівці або цукор безпосередньо перед вживанням. Смачного!

 
Вибір молока
Від якості молока безпосередньо залежить смак і консистенція готового продукту. Рекомендуємо використовувати тільки якісне молоко, дотримуючись наших рекомендацій.
Яке молоко обрати
гарантія якості vivo
Якщо у вас щось не вийшло – не хвилюйтеся. Програма гарантії VIVO компенсує вам 2-кратну вартість використаного молока і закваски. А наші фахівці допоможуть розібратися в причині невдачі і зроблять все можливе, щоб наступного разу у вас вийшов чудовий продукт. За програмою гарантії VIVO звертайтеся за тел.: 0 (800) 216 216 або натисніть тут.