• (дзвінки з усіх телефонів України безкоштовні)
 • 0 (800) ‎216-216

Проблеми з травленням у поїздці

Більше 50% людей, що виїжджають за кордон із рідної країни, стикаються з проблемами шлунково-кишкового тракту під час поїздки в інші країни та кліматичні пояси.

Проблеми з травленням можуть порушити всі плани та зіпсувати будь-яку поїздку. Але не варто впадати у відчай, адже кишкові розлади, дискомфорт і "діарею мандрівника" можна самостійно запобігти. А при виникненні - є способи прискорити процес одужання.

Відвідуючи інші країни, багато хто стикається з новими продуктами, питвом, незвичними кліматичними умовами, недружніми мікроорганізмами в проточній воді та навіть повітрі, які в більшості випадків стають причиною проблем із травленням.

Основні фактори виникнення проблем із травленням:

 • Харчування:
  навіть добре знайомі продукти можуть стати причиною проблем із травленням, адже в іншій країні звичні страви можуть відрізнятися від аналогічних на батьківщині. Також діарею, отруєння, розлади кишечника можуть викликати погано вимиті фрукти та овочі, недостатньо оброблені продукти, страви, приготовані з несвіжих продуктів або в антисанітарних умовах, в стерильності яких не завжди можна переконатися на власні очі.
 • Недотримання гігієни:
  недостатньо добре вимиті руки, посуд, дитячі іграшки.
 • Напої:
  неочищена, некип'ячена, небутильована вода, а також лід для напоїв.
 • Клімат:
  незвична температура, вологість, часовий пояс можуть впливати на внутрішні біоритми організму і, як результат, порушується нормальна перистальтика стравоходу.
 • Реакції організму:
  подорожі супроводжуються стресами та втомою, надмірним перебуванням під сонцем, що знижує захисні реакції організму в боротьбі з патогенними мікроорганізмами.

Профілактика проблем із травленням

Знизити ризик кишкових розладів можна та потрібно. Для цього варто дотримуватися наступних правил:
Стежити за якістю води.

Пити бутильовану або кип'ячену воду. У проточній воді можуть жити хвороботворні і небезпечні для здоров'я бактерії, тому на вулиці, в кафе віддавайте перевагу напоям у пляшках, чаю та каві.

Уникати вуличних фаст-фудів,

надмірно гострої, жирної і сумнівної якості їжі. Не вживайте страв, до складу яких входять швидкопсувні продукти, а також страв із часником, який маскує несвіжість продуктів.

Підтримувати здорову мікрофлору,

вживаючи корисні бактерії: пробіотики або живі кисломолочні продукти. Мікрофлора захищає травлення при проникненні в кишечник сторонніх бактерій або токсинів.

Нормалізувати і підтримати мікрофлору кишечника допоможе пробіотик або регулярне вживання живих кисломолочних продуктів.

Пийте багато води для уникнення зневоднення, яке особливо швидко може настати при діареї та блювоті.

Відмовтеся від алкоголю. Спиртні напої зменшують вироблення шлункової кислоти - важливого компонента в боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами та негативно впливають на мікрофлору кишечника.

Дотримуйтеся дієти. У цей період слід відмовитися від жирних, важких страв. Розширте раціон супами та кашами.

Не перевтомлюйте організм, - це може знизити імунітет.

Вівокапс - це мультиштамові пробіотики п'ятого покоління, які складаються з комплексу пробіотичних лакто- та біфідобактерій з клінічно доведеною ефективністю. Корисні бактерії знаходяться в кишковорозчинній капсулі, яка захищає бактерії від кислоти шлункового соку на шляху в кишечник.

Основні функції пробіотиків Вівокапс:
 • відновлення балансу мікрофлори кишечника
 • захист мікрофлори під час прийому антибіотиків
 • усунення діареї та інших кишкових розладів
 • нормалізація травлення
 • зміцнення імунної системи

Кисломолочні продукти від проблем із травленням

До складу кисломолочних продуктів входять корисні бактерії, які допомагають природним шляхом налагодити травлення та роботу шлунково-кишкового тракту. Але в різних країнах бактеріальний склад кисломолочних продуктів може відрізнятися. Нові, незвичні бактерії можуть стати причиною розладів кишечника. Також, на відпочинку або у діловій поїздці в незвичному для організму місці, не завжди є гарантія дотримання правил зберігання молочної продукції, що може бути небезпечним для самопочуття та здоров'я подорожуючих.

Тому, щоб завжди бути впевненими в свіжості та бактеріальному складі кисломолочних продуктів, візьміть з собою закваски VIVO та компактну йогуртницю. А справжній кефір можна готувати навіть без йогуртниці: вам знадобляться тільки молоко та закваска VIVO.

Закваска Кефір vivo

Закваска VIVO Кефір містить мікрофлору кефірних грибків, яка перешкоджає поширенню небезпечних бактерій в кишечнику. Тому кефір - відмінний помічник при розладах травлення. Кефір сквашується при кімнатній температурі, що дозволяє готувати його де завгодно та без йогуртниці. Потрібно просто додати закваску в упаковку молока та залишити на столі.

Закваска йогурт vivo

Для приготування смачного та корисного класичного йогурту візьміть у подорож закваску VIVO Йогурт. Вона містить молочнокислі бактерії, які утворюють молочну кислоту, що згубно діє на хвороботворні бактерії.

Закваска пробіо йогурт vivo

З закваскою VIVO Пробіо йогурт можна приготувати йогурт із посиленим пробіотичним складом, який протидіє кишковим інфекціям і гнильним процесам, а також нормалізує травлення, покращуює перистальтику та запобігає запорам.

Кисломолочні продукти власного приготування підходять як дорослим так і маленьким дітям.

Всі закваски VIVO

Купуйте закваски VIVO прямо сьогодні

Замовити онлайн Замовте закваски VIVO з безкоштовною доставкою по всій Україні Замовити
Де купити закваски Знайдіть закваски VIVO в магазинах та аптеках Вашого міста Знайти

 

Натисніть, щоб купити зі знижкою

Купити зі знижкою
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКТИ VIVO
асортимент заквасок
Замовте закваски VIVO
з доставкою по всій Україні
Натисніть тут
Часті питання
Відповіді на
популярні питання
Натисніть тут
ПРО ЗАКВАСКИ
Дізнайтеся більше про користь
живих заквасок VIVO
Натисніть тут
Всі закваски VIVO ви можете придбати в нашому фірмовому магазині.
Контакти магазину:
Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, оф. 102.
(044) 581-00-00