• (дзвінки з усіх телефонів України безкоштовні)
  • 0 (800) ‎216-216

Як зробити кефір в мультиварці?

Приготувати кефір в домашніх умовах можна різними способами. Для приготування цього кисломолочного продукту не обов'язково мати йогуртницю або мультиварку, адже можна готувати кефір при кімнатній температурі, взагалі не використовуючи жодного додаткового посуду (якщо в приміщенні не нижче + 22 ° С).

Однак, приготування кефіру в мультиварці має ряд переваг. Цей спосіб робить процес сквашування молока більш швидким і надійним, адже мультиварка підтримує стабільну температуру молока. Особливо актуальним цей метод буде взимку, коли температура в кімнаті падає нижче 22 градусів.

Інструкція по приготуванню кефіру в мультиварці.

Час приготування

Весь процес сквашування кефіру в мультиварці займає 12 годин, але особистої участі потрібно 5-10 хвилин.

Інгредієнти

Нам знадобиться всього 2 інгредієнта:

  • закваска «Кефір VIVO»
  • молоко (жирність приготованого домашнього кефіру буде відповідати жирності використаного молока.)

Приготування

Підготуйте молоко
Якщо ви використовуєте домашнє молоко, або молоко яке продають на розлив - прокип'ятіть його перед використанням. Замість кип'ятіння можна обробити молоко в мультиварці при температурі 85 градусів протягом 25 хвилин. Обов'язково охолодіть молоко до температури не вище 32 градусів.
Ультрапастеризоване і стерилізоване молоко готове до використання без додаткової термообробки.
Візьміть закваску VIVO. 1 флакончика або пакетика закваски VIVO досить для сквашування до 3 літрів молока. Переконайтеся, що молоко не гарячіше 32 градусів. Додайте закваску в молоко і розмішайте.
Суміш молока з закваскою помістіть в мультиварку при наступному режимі роботи:
Якщо мультиварка має режим «кефір», або ви можете вибрати в мультиварці температуру 30 або 35 градусів, використовуйте цей режим протягом 12 годин.
Якщо мінімальна температура мультиварки 40 градусів або мультиварка має режим «йогурт», виберіть цей режим і встановіть час приготування 4 години. Після цього, вимкніть мультиварку і залиште продукт сквашуватися ще на 8 годин при кімнатній температурі.
Готовий кефір охолодіть. Зберігати кефір можна в холодильнику до 5 днів. Якщо ви хочете додати в продукт будь-якої наповнювач - робіть це безпосередньо перед вживанням. Не додавайте в кефір ніяких наповнювачів під час приготування або зберігання. Смачного!

Домашній кефір - Смачний і корисний кисломолочний продукт. Мікрофлора кефірних грибків - це симбіоз різноманітних бактерій і штамів, що робить його пробіотичним біокефіром. Домашній кефір точно не містить добавок. Його можна пити як дорослим, так і дітям. Давати кефір можна і немовлятам, але дітям до року кисломолочні продукти повинен призначати педіатр.

Легкий знежирений кефір - відмінний продукт для схуднення. Адже він містить зовсім небагато калорій, і при цьому багатий вітамінами, амінокислотами і кальцієм.

Готувати кефір в домашніх умовах - зовсім не дорого. Адже 1 порції закваски вистачає на 3 літри молока. Математика дуже проста:

 

Натисніть, щоб купити зі знижкою

Купити зі знижкою
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКТИ VIVO
асортимент Заквасок
Замовте закваски VIVO
з доставкою по всій Україні
Натисніть тут
асортимент пробіотиків
Підберіть пробіотик, який
підходить саме Вам
Натисніть тут
про закваски
Дізнайтеся більше про користь
живих заквасок VIVO
Натисніть тут
Всі закваски VIVO ви можете придбати в нашому фірмовому магазині.
Контакти магазину:
Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, оф. 102.
(044) 581-00-00