• (дзвінки з усіх телефонів України безкоштовні)
  • 0 (800) ‎216-216

Домашній чи магазинний?

Домашній
  • Густий, але не містить загусників
  • Без цукру та ароматизаторів
  • Дійсно живий продукт.
    Приготування відбувається на ваших очах.
  • Містить особливі пробіотичні штами бактерій.
  • Свіжий. Термін придатності 5 днів.
Магазинний
  • Як правило, містять загусники та стабілізатори.
  • Як правило, містять багато цукру та ароматизатори.
  • Приготування йогурту - закритий процес. Відсутні гарантії дотримання санітарно-гігієнічних норм на виробництві
  • Тільки найдорожчі йогурти містять пробіотичні бактерії.
  • Термін придатності зазвичай 14 днів. Відсутні гарантії дотримання умов зберігання та транспортування

Завдяки свіжості, натуральності та відсутності шкідливих домішок, домашні кисломолочні продукти підходять навіть тим, хто дуже чутливий до складу продуктів.

Вживати домашні йогурти, приготовані на заквасках, можуть навіть люди, схильні до алергій, вагітні та годуючі жінки, а також маленькі діти.

Користь домашнього йогурту

Домашній йогурт містить велику кількість живих пробіотичних бактерій. Крім того, в процесі приготування виробляється молочна кислота, яка є природним і абсолютно безпечним протимікробним засобом.

Регулярне вживання домашнього йогурту або спеціальних кисломолочних продуктів з підвищеним вмістом корисних бактерій захищає організм від багатьох хвороботворних і гнильних бактерій, покращує травлення, зміцнює імунітет.

  • Нормалізує баланс мікрофлори кишечника. Позбавляє дискомфорту в животі при регулярному вживанні.
  • Приводить травлення в порядок. Забезпечує правильну перистальтику кишечника.
  • Захищає від гнильних і хвороботворних бактерій. Пригнічує патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми.
  • Містить більше живих бактерій. Висока концентрація корисних пробіотичних бактерій в готовому продукті.
  • Підвищує імунітет до простудних захворювань. Містить в складі особливі бактерії з клінічно доведеною ефективністю у зниженні ризику простудних захворювань.
  • Сприяє підтримці нормальної ваги тіла. Регулює та підтримує стабільний обмін речовин.

Як приготувати домашній йогурт

Приготувати домашній йогурт зможе кожен – це дуже легко. Знадобиться молоко, закваска, звичайна каструля та великий рушник. А мультиварка або йогуртниця зроблять процес приготування ще простішим і швидшим.

4 способи приготувати домашній йогурт:
Приготування йогурту в каструлі
Підігрійте молоко до температури +37 .. + 40°C (трохи тепліше температури тіла), додайте закваску, перемішайте. Загорніть каструлю в рушник, щоб продукт не остигав. Залиште сквашуватися в теплому місці на 6-8 годин. Коли йогурт стане густим - охолодіть його в холодильнику.
Приготування в мультиварці
Змішайте закваску з молоком і поставте в мультиварку. Увімкніть режим "Йогурт" або "+ 40°C". Час приготування - 8 годин. Для зручності, можна розлити майбутній йогурт у баночки та поставити їх в чашу мультиварки, частково заповнену водою.
Приготування в йогуртниці
Як і мультиварка, йогуртниця сама нагріває молоко до потрібної температури. Змішайте закваску з молоком і поставте суміш в йогуртницю. Керуйтеся інструкцією до йогуртниці вашої моделі.
Приготування в йогуртниці VIVO YOGOBOX
У цій йогуртниці можна готувати кисломолочні продукти прямо в пляшці або упаковці молока. Це економить час і позбавляє від необхідності мити посуд. Просто всипте закваску в пляшку або пачку молока, збовтайте і поставте в йогуртницю на 8 годин. Простіше простого!

Про вибір молока

Домашні кисломолочні продукти можна готувати на коров'ячому, козячому, овечому, кобилячому молоці. Також можна готувати і на рослинному молоці (соєвому, мигдальному). Від якості молока багато в чому залежить смак і густота одержуваного йогурту.

Молоко буває різного ступеню обробки: сире, пастеризоване і ультрапастеризоване (стерилізоване)

  • Ультрапастеризоване молоко не містить бактерій та їх спор. Його можна сміливо використовувати в приготуванні йогуртів без додаткової підготовки.
  • Пастеризоване молоко допускається не кип'ятити в першій половині терміну придатності, якщо його упаковка не ушкоджена. Якщо ви не впевнені в якості або свіжості пастеризованого молока - прокип'ятіть його перед використанням.
  • Сире молоко містить сторонні бактерії та їх спори. Щоб в йогурті були тільки корисні бактерії - таке молоко треба обов'язково прокип'ятити перед використанням.

При необхідності, молоко потрібно закип'ятити. Замість кип'ятіння можна використовувати нагрівання молока до +70 .. + 80°C протягом 30 хвилин або до +85 .. + 90°C протягом 5 хвилин. Цю процедуру зручно робити в мультиварці.

Вибір закваски

Закваска містить в собі корисні бактерії для майбутнього кисломолочного продукту. Залежно від видів цих бактерій можна отримати як традиційний йогурт, так і особливі пробіотичні кисломолочні продукти. Крім того, є закваски для кефіру і сиру.

Густий продукт із класичним йогуртовим смаком. Збагачений біфідобактеріями та ацидофільною паличкою.

Цей йогурт містить комплекс особливих пробіотичних бактерій, спрямованих на нормалізацію травлення та зміцнення імунітету.

Закваска містить комплекс біфідобактерій. Дуже добре підходить маленьким дітям. Нормалізує травлення та зміцнює імунітет.

Містить бактерії з клінічно доведеною ефективністю. Вживання цих бактерій знижує ризик застуди на 46% у дітей та на 27% у дорослих.

Містить особливу бактерію L.gasseri, яка покращує метаболізм і сприяє зниженню ваги тіла.

Класичний домашній кефір на заквасці, що містить кефірні грибки. Кефір можна готувати при кімнатній температурі, просто додавши закваску в упаковку молока.

Всі закваскиДе купити закваски

 

Натисніть, щоб купити зі знижкою

Купити зі знижкою
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКТИ VIVO
асортимент Заквасок
Замовте закваски VIVO
з доставкою по всій Україні
Натисніть тут
асортимент пробіотиків
Підберіть пробіотик, який
підходить саме Вам
Натисніть тут
про закваски
Дізнайтеся більше про користь
живих заквасок VIVO
Натисніть тут
Всі закваски VIVO ви можете придбати в нашому фірмовому магазині.
Контакти магазину:
Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, оф. 102.
(044) 581-00-00