• (дзвінки з усіх телефонів України безкоштовні)
  • 0 (800) ‎216-216

Як зміцнити імунітет?

Простудні захворювання, ГРЗ та грип передаються повітряно-крапельним шляхом. У сучасному житті уникнути контакту з інфікованими людьми практично неможливо. Добре, що є імунна система, яка в більшості випадків захищає організм від зараження.

Однак неправильне харчування, погана екологія, стрес і переохолодження можуть знизити імунітет. І тоді ризик заразитися різко зростає. Щоб знизити ризик захворіти на застуду та грип, потрібно зміцнювати імунну систему.

Бактерії на сторожі імунітету

Організм здорової людини населений дружніми бактеріями. Цей комплекс бактерій називається мікрофлорою. Мікрофлора розташовується переважно в кишечнику, а також вона є на шкірі, в ротовій порожнині і на інших слизових оболонках. Бактерії відіграють величезну роль в життєдіяльності людини: беруть участь в травленні, обміні речовин, імунних процесах і навіть впливають на гормональний фон і настрій.

Особливі штами пробіотичних бактерій здатні позитивно впливати на імунну систему. Вони особливим чином зміцнюють мікрофлору і значно знижують ризик простудних захворювань.

Клінічно доведене зміцнення імунітету

Результати клінічних досліджень серед дітей 3-5 років

Подвійне сліпе плацебо контрольоване дослідження* проводилося підчас сезону простудних захворювань з листопада по травень серед дітей 3-5 років. Діти, які щодня приймали бактерії Bifidobacterium lactis Bi-07TM і Lactobacillus acidophilus NCFM®, мали значно менше симптомів застуди, таких як температура, кашель, нежить. Крім того, цим дітям набагато рідше призначали антибіотикотерапію (в порівнянні з дітьми контрольної групи).

Середнє число днів хвороби у дітей, що приймали пробіотичні бактерії, було на 46% нижче, ніж у контрольній групі.

Результати клінічних досліджень серед дорослих

Схоже клінічне дослідження ** було проведено і серед дорослих. У дослідженні брали участь чоловіки і жінки і тривало це дослідження 5 місяців. Група, яка приймала пробіотичні бактерії Bifidobacterium lactis Bl-04TM, мала на 27% менший ризик розвитку захворювань верхніх дихальних шляхів (застуди).

Середній час до настання симптомів, пов'язаних із застудою в групі, що приймала пробіотик, склав 3,2 місяці, а в групі, що приймала плацебо, цей термін становив 2,5 місяця.

Таким чином, прийом особливих пробіотичних бактерій здатний значно знизити ризик захворіти на застуду.

*Probiotic Effects on Cold & Influenza-Like Symptom Incidence and Duration in Children, ” Pediatrics 2009; 124: e172-e179
**Probiotic Supplementation for respiratory and gastrointestinal illness symptoms in healthy physically active individuals,” West et al. Clinical Nutrition 2013

Заряд пробіотичних бактерій для імунітету

Пробіотичні бактерії, які брали участь в дослідженнях, входять до складу продукції, що випускається під брендом VIVO.

пробіотик вівокапс імуно

Пробіотик ВІВОКАПС містить ефективну кількість бактерій, що позитивно впливають на імунітет людини. А кишковорозчинна капсула захищає бактерії від кислоти шлункового соку і доставляє їх за призначенням - у кишечник. Дорослим і дітям старше 3 років.
Склад: кожна капсула містить 2,5 млрд бактерій: Lactobacillus acidophilus (NCFM®), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium lactis (Bi-07), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Lactobacillus Rhamnosus (HN001), Lactobacillus Casei (Lc-11).

Детальніше

закваска імуновіт vivo

Закваска для домашнього приготування імуно йогурту. Містить особливі штами бактерій, які зміцнюють імммунітет. Потрапляючи в тепле молоко, бактерії розвиваються і багаторазово збільшують свою кількість, перетворюючи молоко на живій пробіотичний йогурт. Цей смачний і густий продукт позитивно впливає на мікрофлору кишечника, травлення і імунітет. Підходить як дітям так і дорослим.
Склад: Bifidobacterium lactis (2 штами), Lactobacillus acidophilus (2 штами), Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium infantis

Детальніше

Приготувати домашній йогурт просто

Закваску потрібно додати до теплого молока, загорнути ємність з молоком в великий рушник і залишити сквашуватися на 8 годин.

А якщо у вас є йогуртниця або мультиварка - то готувати йогурт буде ще простіше.

Детальна інструкція по приготуванню

Де і як придбати
Вівокапс імуно

Купити пробіотик Вівокапс імуно можна в аптеках України або замовити з доставкою

Іммуновіт vivo

Купити закваску Імуновіт VIVO можна на молочних полицях супермаркетів України або замовити з доставкою

 

Натисніть, щоб купити зі знижкою

Купити зі знижкою
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОДУКТИ VIVO
асортимент Заквасок
Замовте закваски VIVO
з доставкою по всій Україні
Натисніть тут
асортимент пробіотиків
Підберіть пробіотик, який
підходить саме Вам
Натисніть тут
про закваски
Дізнайтеся більше про користь
живих заквасок VIVO
Натисніть тут
Всі закваски VIVO ви можете придбати в нашому фірмовому магазині.
Контакти магазину:
Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, оф. 102.
(044) 581-00-00