Яке молоко вибрати?

При приготуванні домашніх кисломлочних продуктів вибір молока має величезне значення. Смак продукту, його консистенція залежать від якості використаного молока. Як показує практика, деякі виробники випускають молоко низької якості.
Крім того, часто якість молока конкретного виробника може змінюватися від партії до партії.

Типові проблеми молока

1. Низький вміст сухих речовин (білків, жирів, вуглеводів ...).
Удій від корів, які не отримують адекватного харчування, розбавлене молоко. У цьому випадку продукт виходить менш густий, більш «тягучий».

2. Забруднення молока сторонніми мікроорганізмами і їх спорами.
Забруднення на етапі збору молока, неадекватна термічна обробка, низька якість пакувального матеріалу і устаткування. У цьому випадку продукт може мати сторонній присмак, гірчити. Структура продукту може нагадувати кисле молоко.

3. Додавання в молоко інгібіторів бактеріального росту (антибіотиків).
Для запобігання скисання молока в процесі транспортування і зберігання несумлінні виробники можуть додавати антибіотики. Особливо часто це зустрічається у пастеризованому молоці, яке фасується у великі упаковки (1.5-2 літри).
В цьому випадку закваска може не спрацювати зовсім - молоко може залишитися рідким після 8 годин заквашування.

Компанія VIVO як ніхто інший зацікавлена, щоб Ви використовували якісне молоко і у Вас виходили кисломолочні продукти найвищої якості. Для цього ми пропонуємо Вам перелік молока, якості якого ми довіряємо. Це молоко ми регулярно використовуємо в експериментах і дегустаціях.

Молоко, яке ми рекомендуємо:

Молоко «На здоров'я» ультрапастеризоване, крім "Білкове" і "Безлактозне"

Молоко «Селянське»
ультрапастеризоване

Молоко «Буренка»
ультрапастеризоване

Молоко «Простоквашино»
пастеризоване

Молоко «Простоквашино»
ультрапастеризоване

Молоко «Lactel»
ультрапастеризоване

Цей список заснований на особистому досвіді та переконаннях співробітників компанії VIVO, а також на статистиці звернень споживачів VIVO за програмою гарантії якості.
Цей список не претендує на винятковість і не стверджує що будь-яке інше молоко має нижчу якість.

Ми не займаємося просуванням жодних торгових марок виробників молока. Однак, якщо Ви - виробник, і вважаєте, що ваше молоко відповідає нижчеописаним критеріям - зверніться до нас і ми розглянемо можливість внесення вашого молока до нашого списку.

Критерії оцінки:

1. Високий вміст сухих речовин
2. Низький вміст бактерій і їх спор
3. Відсутність інгібіторів росту бактерій

гарантія якості vivo
Якщо у вас щось не вийшло - не турбуйтеся. Програма гарантії VIVO компенсує вам подвійну вартість використаного молока і закваски. А наші фахівці допоможуть розібратися в причині невдачі і зроблять все можливе, що б наступного разу у вас вийшов чудовий продукт.За програмою гарантії VIVO звертайтеся за тел.: 0 (800) 216 216 або Натисніть тут